Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Racordare la gaze naturale - succesiunea nu este facuta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Racordare la gaze naturale - succesiunea nu este facuta

Buna ziua!

Pentru a ma racorda la reteaua de gaze naturale mi s-a cerut titlul de proprietate. Mama mea, proprietara, nu mai traieste, iar eu si fratii mei nu am facut succesiunea. Eu locuiesc permanent aici, eu platesc taxe si impozite. Nu ma pot racorda nefiind proprietar? De la primarie asa mi s-a spus...

Multumesc!
Asa este, trebuie sa fiti proprietar pentru a primi aprobarea de bransare la gaze.
Incercati poate accepta un "Certificat de calitate de mostenitor".
Voi incerca, multumesc!