avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract prestari servicii consilier local
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract prestari servicii consilier local

buna ziua, un consilier local poate avea incheiate contracte de prestarii serviciii tip consultanta SSM cu scolile si gradinitele din localitatea unde este consilier ?

Alte discuții în legătură

Contract consultanta???? florin89 florin89 Buna ziua, Am si eu o intrebare: ce activitati pot face obiectul unui contract de consultanta? (activitatea principala este COD CAEN 7022 - Consultanta ptr ... (vezi toată discuția)
Ce fel de contract trebuie incheiat intre un ong (club sportiv) si scoli,gradinite, pentru cursuri de intiere sportiva ? ancristida ancristida Buna ziua, daca ma puteti ajuta va rog. Un club sportiv preda lectii de sport intr-un complex sportiv. Doreste incheierea de contracte cu scoli si gradinite ... (vezi toată discuția)
Contract de colaborare cu scoli, gradinite junelys junelys buna ziua! mai am o intrebare: scolile si gradinitele sunt libere sa incheie contracte de colaborare cu cabinet psihologic pentru servicii gen: organizarea de ... (vezi toată discuția)