Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Trecerea la microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Trecerea la microintreprindere

daca la 31.12.2013 cifra de afaceri este mai mica de 65000 euro trebuie sa depun delcaratia 010?
Multumesc!
Ce activitate desfasurati?
revenire la întrebarea dnei getacatinca: daca la 31 decembrie veniturile (din vanzare cu amanuntul) sunt mai mici de 65000 eu, trebuie obligatoriu sa depun 010 si sa trec la micro?