Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... O mica problema cu alertele si emailurile de sistem
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

O mica problema cu alertele si emailurile de sistem

Buna seara,

In ultimele 24 de ore am inregistrat o problema care a afectat alertele (mesaje noi in forum, mesaje private, etc) trimise utilizatorilor, precum si newsletterele avocatnet.ro.

Incercam sa remediem in cel mai scurt timp problema respectiva.

Pana atunci, scuzele noastre ca s-a intamplat si ca afecteaza conturile utilizatorilor.

O seara placuta.
Chiar m-am speriat ca n-am mai primit nicio alerta, si ma gandeam n-a mai scris nimeni in forum?!
O seara placuta si dvs.
Colegii de la hosting tocmai m-au anuntat ca problema e rezolvata. Sper ca toate lucrurile sa fie in ordine. O sa continuam sa supraveghem sistemul.
Nu sunt toate lucrurile in ordine!
De trei ceasuri incoace ma straduiesc sa scriu cateva mesaje si, dupa ce-am scris, apas "publica mesaj" si ma trezesc ca in dreapta, sus, sunt "utilizator neinregistrat".

Am rescris ce am mai putut!
Inca se mai intampla problema asta?
In mod normal, cele doua probleme nu au cum sa fie corelate. Asa ca m-a interesa browserul pe care il folosesti.
Pentru ca doare asa ne putem da seama daca e o problema a serverului sau o problema a browser-ului.
Multumesc.