avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 373 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... O mica problema cu alertele si emailurile de sistem
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

O mica problema cu alertele si emailurile de sistem

Buna seara,

In ultimele 24 de ore am inregistrat o problema care a afectat alertele (mesaje noi in forum, mesaje private, etc) trimise utilizatorilor, precum si newsletterele avocatnet.ro.

Incercam sa remediem in cel mai scurt timp problema respectiva.

Pana atunci, scuzele noastre ca s-a intamplat si ca afecteaza conturile utilizatorilor.

O seara placuta.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 20:45, 13 Aprilie 2009
Chiar m-am speriat ca n-am mai primit nicio alerta, si ma gandeam n-a mai scris nimeni in forum?!
O seara placuta si dvs.
Colegii de la hosting tocmai m-au anuntat ca problema e rezolvata. Sper ca toate lucrurile sa fie in ordine. O sa continuam sa supraveghem sistemul.
Nu sunt toate lucrurile in ordine!
De trei ceasuri incoace ma straduiesc sa scriu cateva mesaje si, dupa ce-am scris, apas "publica mesaj" si ma trezesc ca in dreapta, sus, sunt "utilizator neinregistrat".

Am rescris ce am mai putut!
Inca se mai intampla problema asta?
In mod normal, cele doua probleme nu au cum sa fie corelate. Asa ca m-a interesa browserul pe care il folosesti.
Pentru ca doare asa ne putem da seama daca e o problema a serverului sau o problema a browser-ului.
Multumesc.

Alte discuții în legătură

Probleme cu mesajele citite A. Ionut A. Ionut Am observa ca azi dimineata dar si mai devreme toate mesajele care erau marcate ca citite dintr-o data au aparut bifate (cu galben) ca si cum ar fi venit ... (vezi toată discuția)
Topic necitit/citit Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Ajutati-ma si pe mine, va rog! Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit). Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa ... (vezi toată discuția)
Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)