avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 299 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Topic necitit/citit
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Topic necitit/citit

Ajutati-ma si pe mine, va rog!
Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit).
Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa fac?
Multumiri!
Ultima modificare: Marți, 1 Septembrie 2009
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 22:06, 15 Septembrie 2009
Eu am invatat de la domnul Alin Popescu, pe care-l citez:
" Daca folositi Firefox, puteti sterge cookie-urile din Tools / Clear private data - bifati Cookies si se sterg.
In internet explorer, incercati Tools / internet options / delete cookies"

Gabriela Pintea :luck:
Multumiri!
O cheste ciudata: ieri dimineata a mers, dupa amiaza nu a mers, azi iar merge, sa vad dupa amiaza!?
Acum ni s-a usurat munca . Si la mine se intampla din cand in cand sa patesc acest lucru. Aplicam sfatul de mai inainte si se rezolva.
Acum vedeti ca pe bara de sus intre "stiri recente" si Temperatura de afara scie "Confidentialitate". Am intrat acolo si am dat click pe "sterge cookies din Browser".
Si-acum, dupa o noua logare, merge.
@adriantot

Domnul Tudor nu are bara Avocatnet instalata. Este mult mai simplu acum, aveti dreptate.

Gabriela Pintea
tudorvaleriu a scris:

Ajutati-ma si pe mine, va rog!
Dupa ce citeam un topic, dreptunghiul galben (topic necitit) se facea alb (topic citit).
Acum nu se mai face alb. Ce si cum sa fac?
Multumiri!

Tocmai ce mi-am editat raspunsul....vedeti ultimul mesaj din www.avocatnet.ro/content/for...
Mai bine va scriu pas cu pas ca ce-am scris acolo e mai mult pentru mine
Daca aveti Internet Explorer - Tools - Browsing history - Setting ...se deschide o alta ferestruica.......View files.......se deschide fereastra cu cookies-uri, le selectati pe toate si le stergeti....OK - OK ....si gata!!!! e rezolvata problema.
Ultima modificare: Vineri, 11 Septembrie 2009
elga50, moderator

Alte discuții în legătură

Administrator de site elga50 elga50 Ajutoooor!!! Nu e niciun administrator de site care sa se priceapa la soft ca m-au innebunit patratelele galbene care nu se mai decoloreaza. (vezi toată discuția)
Citesc un subiect si apare ca necitit Adriantot Adriantot Cand citesc un subiect in forum sau dau un raspuns la acel subiect , la parasirea lui trebuie sa apara ca subiect citit. De obicei asa se intampla , dar acum ... (vezi toată discuția)
Topic citit/ necitit Gratiela Ratiu Gratiela Ratiu De ceva timp nu mai pot sa vad daca am citit sau nu un subiect, pentru ca raman toate \'galbene\'. De ce? (vezi toată discuția)