avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare contract salariat detasat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare contract salariat detasat

Buna ziua,
Am un salariat cu CIM cu timp partial - 4 ore/zi, salariat pe care l-am detasat la o alta institutie. As dori sa lucreze si la noi pe celelalte 4 ore astfel incat sa aiba norma intreaga. Cum pot proceda?
Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Contract de munca pe timp partial Monici Monici Buna ziua, La noi in firma, s-a pus problema angajarii unei persoane cu CIM pe timp partial - toate bune si frumoase. Insa, acea persoana va lucra in ... (vezi toată discuția)
Contract de munca partial Alyxys Alyxys As dori sa va intreb,ce este un contract de munca cu timp partial....eu sunt profesor si anul acesta din nefericire sun incadrata la plata cu ora....inca nu ... (vezi toată discuția)
Cim cu timp partial tigruta123 tigruta123 Buna ziua, Sunt angajata in cadrul unui institut de cercetare - institutie publica (unitate bugetara) cu CIM norma intreaga pe perioada nederminata. In ... (vezi toată discuția)