Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna seara este normal ca o banca sa opreasca tot comisionul primit de la firma unde sunt brokar pentru ca a primit o instiintare de la un executor judecatoresc dar instiintarea este pe numele de fata si o alta adresa mentionez ca eu ma numesc altfel din 2005 si locuiesc in alta parte tot din 2005 iar eu sunt executata pentru 28 euro datorati la CNADNR Bucuresti plus cheltuieli de executare 426,94 lei procesul verbal este facut in lipsa in luna 05 din 2011 dar pe numele de fata si pana acum nu am fost instiintata ca ii am de plata dar banca ii opreste cu toate ca eu am un cont pe alt nume si o alta adresa nu trebuia sa fiu anuntata si sa se opreasca un sfert din bani?
Probabil e poprire pe cont. Legat de nume, CNP-ul nu se schimba, ori de cate ori va schimbati numele.