Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Exista Contracte Standard de Vanzare Energie Electrica ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Exista Contracte Standard de Vanzare Energie Electrica si Certificate Verzi??

Aveti idee daca, in ceea ce priveste OPCOM si ANRE, exista Contracte Standard de Vanzare Energie Electrica si Vanzare Certificate Verzi pe piata centralizata a contractelor bilaterale, pe care suntem obligati sa le folosim, sau fiecare societate isi face contractele cum considera?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc!