Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Regulament privind regimul stampilelor si sigiliilor
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Regulament privind regimul stampilelor si sigiliilor

Buna ziua! daca poate sa ma ajute si pe mine cineva cu Regulamentul privind regimul stampilelor si sigiliilor. Sustin un concurs pt un post de secretar la o scoala si nu gasesc acest regulament.
Vedeti daca va ajuta
Hotărârea nr. 544/2003 privind modelul sigiliilor cu stema României, păstrarea şi utilizarea acestora, precum şi scoaterea din folosinţă a sigiliilor cu stema României, uzate sau care devin nefolosibile

Legea nr. 75/1994 privind arborarea drapelului României, intonarea imnului naţional şi folosirea sigiliilor cu stema României de către autorităţile şi instituţiile publice
Multumesc.Mi-a fost de ajutor.