Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ordonanta prsedintiala evacuare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ordonanta prsedintiala evacuare

Buna ziua.
Dupa cat timp se fixeaza primul termen? Cat dureaza procesul?
Multumesc frumos.
Buna ziua,
Legal termenul se fixeaza in cel mai scurt timp si ar trebui sa dureze doar un termen.
In fapt ...............
Depinde de obiect, de solicitarile adiacente... se poate fara niciun termen pana la cateva termene bune, 4-6...