Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Schimbare nume utilizator
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Schimbare nume utilizator

Buna ziua.

As dori sa imi schimbati numele de utilizator din Derbedea in Caliptra.
Va multumesc.
Contactati prin mesagerie privata unul dintre moderatori sau administratorii acestui forum
..iar moderatorii si adminii or sa va spuna ca dorinta dvs nu poate fi indeplinita. :)
Numele de utilizator nu poate fi schimbat.
Da, va puteti schimba numele de utilizator prin schimbarea ID -ului, renuntand la numele actual. Ok.
Manole Dumitru, utilizator
Buna ziua,

Numele de utilizator nu poate fi schimbat.

Multumim pentru intelegere,
Admin