Forum Discuţii juridice Executare silită Contract banca clauze abuzive, proprire salariu
Discuție deschisă în Executare silită

Contract banca clauze abuzive, proprire salariu

Buna ziua,

Am un credit cu buletinul din 2005 la EFG RETAIL SERVICE,am platit deja o suma destul de mare ,care dupa parerea bancii nu a acoperit nici 0 lei din suma ,chiar a mai crescut suma ,s-a dublat de fapt.Am primit proprire la serviciu,pe care nu o mai pot contesta pentru a ajuns tarziu.Somatiile de la banca nu le-am primit la adresa unde locuiesc de 7 ani,ci vechea adresa de unde nu am primit nimic.Nu am avut cunostinta de proces impotriva mea.Ce mai pot face in acest caz?Ultima data cand am vb cu cei de la banca a fost in anul 2010 luna ianuarie ,data la care le-am spus ca nu pot plati sumele exorbitante pe care mi-le cer ei.Va rog un raspuns urgent ,nu stiu ce sa fac in acest caz , si daca ma mai adresez la ANPC mai am castig de cauza .Executorul judecatoresc vrea1700 lei cheltuieli+datoria care o vrea banca,bani platiti deja.

Va multumesc anticipat!
smihaelasimona, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Solicitati in instanta anularea contractului de cesiune incheiat intre banca si firma de recuperare.