Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Contract de vanzare-cumparare auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Contract de vanzare-cumparare auto

Am nevoie de un sfat, va rog! As vrea sa vand autoturismul meu unei firme, cum se procedeaza in acest caz? Firma vrea sa vireze banii in contul meu...si contractul de v-c cand este recomandat sa se incheie? Dupa ce vad banii in cont? Dar firmei ii va conveni?
~ Conținut șters la cerere ~