Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Reclama in curte
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Reclama in curte

Buna ziua,

Sunt titularul unui Cabinet de Mediere. Locuiesc la casa si detin curte. Doresc sa stiu daca am nevoie de autorizatie in momentul in care amplasez panoul publicitar, respectiv acel banner cu Cabinet de Mediere in Curte si nu in strada, respectiv daca il amplasez pe casa ori pe un stalp in interiorul curtii si nu in spatiul public.

va multumesc !
george-neagu, moderator