Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ONG Camin de batrani
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ONG Camin de batrani

Buna ziua.
Intentionez sa deschid un camin de batrani in Bucuresti. Am casa, cu un pic de curte.
Va rog sa ma ajutati cu infiintarea ong ului, ce conditii trebuie indeplinite pentru a nu avea probleme.
Ce este mai bine sa fac ..ong sau srl?
Va mulțumesc
Cititi detalii de inceput la adresa [ link extern ]