Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... 8 MARTIE 2014
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

8 MARTIE 2014

Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să vă însoţească pretutindeni…şi fie ca primăvara iubirii să vă inunde sufletul cu bucurie şi cu parfumul tuturor florilor sale. Vă doresc un 8 Martie cât mai frumos.
Ziua asta să fie un prilej de bucurie pentru toate, să simţiti mai puţin apăsarea grijilor şi să va umpleti gândurile şi sufletul de căldura primăverii. La mulţi ani, tuturor MAMELOR, DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR
LA MULTI ANI :luck:
BEJENARU PETRU, Expert judiciar

:bow:

:mothersday:
O zi plină de feminitate, zâmbete şi căldură sufletească!
Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să vă însoţească pretutindeni.

La mulţi ani de 8 Martie, mamelor, doamnelor, domnisoarelor si nu, in ultimul rand, tuturor utilizatoarelor acestui Forum !

:mothersday:
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumim pentru atentie si pentru urarile adresate:flowersblue:
Domnule freeelis sunteti foarte dragut. Multumesc frumos pentru urare.Va doresc o viata lunga si fructuoasa.Sa fiti iubit si fericit.

Domnule APET_R multumesc pentru urare.

Un poem foarte frumos dedicat tuturor femeilor.L-as fi putut traduce dar isi pierdea farmecul.Il citit in original. Sper sa va placa.
Numai urari de bine tuturor doamnelor si domnisoarelor care activeaza in acest forum si celor care il utilizeaza.

A lot of men think they are doing women a favour by asking for her hand in marriage, but lets think about this :

she changes her name,

changes her home,

leaves her family,

moves in with you,

builds a home with you,

gets pregnant for you,

pregnancy changes her body,

she gets fat,

almost gives up in the labour room due to the unbearable pains of child birth,

even the kids she delivers bear your name.

Till the day she dies...
everything she does, (cooking, cleaning your house, taking care of your parents,
bringing up your children, earning, advising you, ensuring you can be relaxed, maintaining all family relations, everything that benefit you.....sometimes at the cost of her own health , hobbies and beauty.

so who is really doing whom a favour?

Dear men appreciate the women in your lives always, coz it is not easy to be a woman.

*Being a woman is priceless *;;

Happy womens day,
Rock the world ladies.

[Editat - timp de 30 de minute dupa ce publicati un mesaj aveti posibilitatea sa il completati sau corectati folosind butonul Editeaza. Evitati, va rog, postarea de mesaje consecutive in acest interval]
Ares-3, moderator