Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri de minimis 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri de minimis 2014

buna seara. sunt interesata daca va mai fi vreo runda de fonduri de minimis deschise anul asta. am aflat prea tarziu de ele si am ratat depunerea din ianuarie..
Vedeti daca va incadrati in aceasta linie de finantare: POR DMI 4.3 Dezvoltarea microintreprinderilor:
[ link extern ]