avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 383 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri de minimis 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri de minimis 2014

buna seara. sunt interesata daca va mai fi vreo runda de fonduri de minimis deschise anul asta. am aflat prea tarziu de ele si am ratat depunerea din ianuarie..
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 10:32, 13 Martie 2014
Vedeti daca va incadrati in aceasta linie de finantare: POR DMI 4.3 Dezvoltarea microintreprinderilor:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este posibilia deschiderea unei pizzerii prin por masura 4.3. ? pot adauga un cod caen nou tocmai pentru a fi elgibil in cadrul acestei masuri? Lazarec Lazarec Detin un magazin alimentar de 4 ani de zile in orasul Zalau! As vrea sa-mi extind afacerea prin deschiderea unei pizzerii cu livrare la ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile micro lylyan lylyan Avem 2 micro, caen 9001 si 9002 - activit creatie artistica si activitati suport. As putea accesa vreo masura pt investitie instalatie sunet - import ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene simona_vl simona_vl Vreau sa deschid un centru de kinetoterapie,intretinere si infrumusetare.Se pot accesa fonduri europene si care sunt conditiile pentru aceasta. (vezi toată discuția)