Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL-D pentru pomi, vita de vie si trandafiri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL-D pentru pomi, vita de vie si trandafiri

Buna, as vrea un mare ajutor, pot sa-mi fac SRL-D, daca:1. lucrez la stat si 2. sa vand(si on line), cumpar, produc pomi, vita de vie si trandafiri. Tot am cautat cu codurile CAEN si se pare ca nu prea ma duce minte ce e legal si ce e ilegal,da, si am nevoie de ajutor. Astept un raspuns.
PS: pentru SRL-D indeplinesc varsta si nu am mai avut niciodata nici un fil de firma, asa ca, sunt debutant :)

Sunteti personal contractual sau functionar public?