avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen pentru servire mancare
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen pentru servire mancare

Buna ziua,

Am o cafenea care serveste bauturi, cafele si snacks-uri si vreau sa aduc din afara cafenelei mancare (prajituri, chisuri, salate) care sa o servesc in cafenea. De asemenea vreau sa aduc sandvich-uri care sa le tin in frigider si sa le servesc la clienti. Imi puteti spune ce CAEN-uri ar fi corespunzatoare acestei activitati ?

Alte discuții în legătură

Caen pentru un club / lounge bulanmaster bulanmaster Buna, As avea o intrebare si anume: Sa presupunem ca exista o firma S.C. Xxxxxxx S.R.L. Aceasta firma are ca domeniu de activitate principala organizarea ... (vezi toată discuția)
Informatii cu privire la coduri caen colby colby Buna ziua, as dori sa deschid o cafenea-cofetarie -bacanie unde sa servesc ceaiuri si cafea dar si bauturi alcoolice. Doresc de asemenea servirea de prajituri ... (vezi toată discuția)
Ce cod caen este atribuit unei cafenele? florentza florentza Eu am gasit urmatoarea clasificare Cod caen - 561 Restaurante 5610 Restaurante Cod caen - 562 Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente ... (vezi toată discuția)