Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa - tabel preliminar de creante
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa - tabel preliminar de creante

Buna ziua,
Am primit de la Aministratorul judiciar un Raport cu punctul de vedere al lichidatorului cu privire la contestatiile privind tabelul preliminar de creante. in calitate de creditor am depus cerere de inscriere in tabel si contestatie .
Nu mi-a fost comunicata notificarea de deschidere a procedurii la un nr.valid de fax si va rog sa imi spuneti.... cum sa denumesc documentul prin care sa raspund Raportului admin.judiciar ??!

Va multumesc !
Ati putea sa le numiti concluzii scrise si sa le depuneti la termenul la care se vor judeca contestatiile la tabelul preliminar.
Probabil ca administratorul si-a exprimat un punct de vedere c.p la contestatia formulata de dvs.
La termenul pentru solutionarea contestatiei instanta va analiza tabelul, raportul administratorului, contestatia dvs. si va admite sau va respinge contestatia.