Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... actionare in judecata casa de pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

actionare in judecata casa de pensii

Decizia de pensionare a fost emisa in 06.03.2014, am semnat pentru primirea ei in data de 13.03.2014 si am depus contestatia pentru recalcularea pensiei pe data de 20.03.2014. Nu am primit nici un raspuns.
Puteti sa-mi spuneti care ar fi termenul limita cand pot actiona in judecata Casa de pensii?
Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~