Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pierdut stampila firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pierdut stampila firma

Am pierdut stampila firmei! Ce ar trebuie sa fac conform legii?
Va multumesc!!
Se declara nula si se face alta, eventual cu alte insemne grafice si un PV in cadrul firmei
se declara nula unde?? monitor oficial?? multuemesc!!
In 1(-2-3) ziare de circulatie mare. Eu as da in cel mai mare ziar local si intr-un ziar national.
Bafta!!