Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Ajutor - sterge subiecte proprii din site
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Ajutor - sterge subiecte proprii din site

cum se sterg intrebarile si raspunsurile din forum? ?????
In josul paginii cu titlu "Discutie" (Acasa => Categorie => Forum), legat de "Subiect"-ul la care va referiti si pentru care, probabil doriti stergerea intrebarii sau a raspunsului, inainte de "Statistici Forum" este trecut cine se ocupa de acel subiect (pot fi mai multe persoane desemnate), "Acest subiect este moderat de catre ...", astfel ca va trebui sa trimiteti mesaj privat catre acea persoana (persoane) ce modereaza acel subiect, sau, deasemenea, mesaj privat, catre unul dintre administratorii acestui site, precizandu-le punctual despre ce este vorba si ce doriti de fapt :
A) Administratorii (care detin acest forum si se ocupa atat cu partea sa administrativa
cat si cu partea tehnica).
De la data de 11 Martie 2013, administratorii forumului AvocatNET sunt :
01. Alin Popescu
02. Admin
03. Pianistul
04. Andreea Lisievici
05. George
B) Moderatorii (unul sau mai multi dintre acestia care modereaza subiectul in cauza).
De la data de 08 Martie 2013, moderatorii forumului AvocatNET sunt :
01. freeelis
02. GabrielaA
03. romascanu
04. AVLIL
05. Gabriela Pintea
06. Iulian Manea
07. Adriantot
08. elga50
09. tudorvaleriu
10. nucu$
11. cioan
12. Ares-3
13. gi-jane2
14. Laura Ciobeica
15. george-neagu
16. danacj
17. arockz
18. vlad nicolae
19. andreigrigoriu
20. carmen01011958
21. legally_aid
22. gigipopa
23. gerberga
24. Birou_de_Mediator
25. MarianVasile
26. Joha
27. elena138
28. ana-cer
29. simonette12

Asadar, luati legatura cu una din persoana (persoanele) care detin drepturi pe site-l AvocatNET si cereti ceea ce doriti. Este posibil sa nu se faca acest lucru daca subiectul respectiv este de interes general, apreciat de utilizatori si, la fel, daca un anume raspuns este, deasemenea, interesant si apreciat.
Decizia va apartine, probabil moderatorilor subiectului sau administratorilor, functie si de regulament.
Mihail_POPA, utilizator
Asa cum vi s-a scris foarte, foarte detaliat, exagerat de detaliat mai sus, subiectele se sterg la cerere doar de moderatorii sectiunii respective sau de admini daca intr-adevar topicul v-ar putea aduce prejudicii reale.

La inscriere ati acceptat Regulamentul de postare, era bine sa il fi si citit:

De asemenea, pentru coeziunea discutiilor, odata cu scrierea unui mesaj in forum ne transmiteti si noua, ca drept neexclusiv si nelimitat in timp de autor, dreptul de a publica, republica si mentine mesajul in Forum si in orice alte produse Avocatnet.ro, cata vreme acestea exista. Fara aceasta regula, munca consultantilor adunati aici ar fi in zadar, iar raspunsurile pe care le primiti nu ar mai veni cu aceeasi frecventa.

www.avocatnet.ro/content/tag...