Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Litigiu de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Litigiu de munca

pt recuperarea drepturilor salariale de la un angajator, pot face ordonanta plata sau cerere de valoare redusa?daca nu , care este modalitatea?
multumesc

[Mesaj editat - Vă rog să nu mai scrieti exclusiv cu majuscule, nu este regulamentar]
Gabriela Pintea, Consilier juridic
Formulati o actiune(SCUTITA DE PLATA TAXEI DE TIMBRU)la sectia litigii de munca a tribunalului,solicitand obligarea soc unde ati fost angajat la plata drepturilor salariale restante.