Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile disponibile pentru 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile disponibile pentru 2014

Buna ziua,
Ce exercitii financiare mai exista cu fonduri nerambursabile disponibile pentru acest an si care este calendarul lor.
Multumesc anticipat.
Gasiti detalii in articolul:
www.avocatnet.ro/content/for...
Buna ziua,

Programul RO10 "Copii si tineri aflati in situatii de risc si initiative locale si regionale pentru reducerea inegalitatilor nationale si pentru promovarea incluziunii sociale" (CORAI), finantat prin Granturile SEE 2009-2014, de Islanda, Liechtenstein si Norvegia, pune la dispozitia institutiilor publice si ONG-urilor finantari nerambursabile. Pentru maI multe detalii despre Programul CORAI, va rugam accesati www.granturi-corai.ro