Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... raport de activitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

raport de activitate

La un angajat cu timp partial aflat in preaviz se poate cere raport de actvitate pe ultimele 6 luni?
Exista o astfel de procedura prevazuta in reg.intern sau in ccm aplicabil angajatorului?

Se poate cere, insa se poate ridica si problema legalitatii acestei solicitari.