Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Napoleon Bonaparte
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Napoleon Bonaparte

Buna, as vrea sa stiu care sunt volumele originale sau cele importante despre Napoleon bonaparte,pentru ca am facut niste cautari pe net dar sunt o gramada de carti scrise de autori diversi si nu stiu care sunt cele inportante?
Mergeti si intrebati un profesor universitar de istorie. Profesorul este probabil in masura sa va dea un raspuns sigur la intrebarea d-stra.