Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cunoastere datorii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cunoastere datorii

cum se poate afla daca am datorii la fisc, daca sunt plecata din tara si am trimis banii contabilului.mentionez ca am o societate comerciala la care am intrerupt activitatea.
pai daca ati intrerupt activitatea ce bani ati trimis contabilului? Pentru ce ati trimis banii?