avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Accesul pe trasee montane nemarcate?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Accesul pe trasee montane nemarcate?

Stiti cumva daca OUG Nr. 57/2007 a fost modificata in vreun fel sau mai este in vigoare?

Ma interesa in special daca accesul pe trasee montane nemarcate este considerat contraventie.

[ link extern ] /

Va multumesc frumos!

Alte discuții în legătură

Plimbare prin padure Geo_MVG Geo_MVG Acum cateva zile am fost cu familia la o plimbare si sa culegem ciuperci de pe un camp in apropierea unei paduri.La intoarcere am scurtat drumul trecand prin ... (vezi toată discuția)
Legislatie parcari RoraM RoraM buna ziua, am parcat masina pe un loc nemarcat ca fiind parcare, langa o parcare cu abanonament. Proprietarul parcarii a chemat politia locala si am primit ... (vezi toată discuția)
Exista conflict de interes intre srl al carui actionar este tatal si pfa fiul dupa normele feadr fondul european de dezvoltare rurala? istrateadrian istrateadrian fiul e pfa si a accesat masura 112 de achizitii utilaje iar srl ul tatalui vinde astfel de utilaje nu numai fiului dar in aceasta situatie e conflict de ... (vezi toată discuția)