Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plata avocat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Plata avocat

va rog sa ma lamuriti dc trebuie sa platesc acesti bani!

Solutia pe scurt: Respinge ca fiind tardiv apelul împotriva sentinţei civile nr. .. si ma obligă să plăteasc în favoarea statului suma de , reprezentând onorariu avocaţial pentru asistenţă juridică obligatorie, asigurată în apel din cadrul Baroului
Buna ziua,
Atata timp cat exista o sentinta definitiva, DA sunteti obligata.