Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de intermediere 2
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de intermediere 2

buna ziua,
daca inchei un contract de intermediere cu o agentie imob. pentru vanzare (cand vine in vizita cu un potential client) sau pt cumparare de apartament (cand te duci sa vizionezi un apartament) si vinzi sau cumperi separat de agentie...este vreo problema??
multumesc
p.s:mentionez ca in obiectul contractului scrie "....pt prezentarea spre cumparare si eventuala cumparare a imobilului....."
geogeorge, utilizator
Dvs sunteti agentia sau clientul? Nu reiese din mesaj.
clientul...de fapt e un prieten dar are nevoie de un raspuns cat mai repede.multumesc