Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contract de imprumut
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contract de imprumut

Va rog sa imi spuneti daca un functionar public poate imprumuta o societatea in care nu are calitatea de asociat sau angajat , in baza unui contract de imprumut fara dobanda?
liviu2005 a scris:

Va rog sa imi spuneti daca un functionar public poate imprumuta o societatea in care nu are calitatea de asociat sau angajat , in baza unui contract de imprumut fara dobanda?

un functionar public poate imprumuta o societatea in care nu are calitatea de asociat sau angajat , in baza unui contract de imprumut fara dobanda?