Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sindicat
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sindicat

pentru salariile compensatorii, pentru pensionare limita de varsta, se retine cotizatie pentru sindicat?
Prevederi in acest sens, se regasesc in regulamentul de functionare al sindicatului, acceptat de catre membrii de sindicat, platitori de cotizatie.