Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie mediu CAEN 3299
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie mediu CAEN 3299

Buna Ziua

codul caen 3299 fabricarea altor produse manufacturiere, cu legatura acest cod caen obligatoriu autorizatie de mediu?
Pentru a va putea da un raspuns exact trebuie sa-mi spuneti ce anume doriti sa produceti.
decoratie diverse ,decoratie de paste, decoratie de craciun din ipsos pictat manual si avem inca un cod caen 3213 fabricarea imitatiilor de bijuterii.
imike, utilizator
Pentru codul 3212 aveti nevoie de autorizatie doar daca detineti o Instalaţie pentru tratarea suprafeţei metalelor pe bază chimică sau electrolitică, altfel nu.
Pentru codul 3299 aveti nevoie de autorizatie daca fabricati decoratiuni din plastic, metal, cauciuc, pluta, paie si impletituri, daca sunt din ipsos nu este nevoie
MUTUMESC FOARTE MULT ! O zi buna