Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Certificat de acționar
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Certificat de acționar

Buna seara! As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat HELICON BANAT TIMIȘOARA si pana acum nu am primit nici o informatie, nici un divident, nimic. Ce se mai poate face cu el? Astept răspunsul d-voastră ,cu nerăbdare , va multumesc
Solicitati informatii la Depozitarul central.
Institutia se ocupa de certificatele de actionar din anii 90.

[ link extern ]

detalii de contact aici
[ link extern ]

Informatii generale: (021) 408.58.00
Informatii Detinatori de instrumente financiare:
(021) 408.58.60 ; (021) 408.58.66 ; (021) 408.58.19
Multumesc frumos pt răspuns ,noapte buna