avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Certificat de acționar
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Certificat de acționar

Buna seara! As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat HELICON BANAT TIMIȘOARA si pana acum nu am primit nici o informatie, nici un divident, nimic. Ce se mai poate face cu el? Astept răspunsul d-voastră ,cu nerăbdare , va multumesc
Cel mai recent răspuns: Milenca , utilizator 22:53, 30 August 2014
Solicitati informatii la Depozitarul central.
Institutia se ocupa de certificatele de actionar din anii 90.

[ link extern ]

detalii de contact aici
[ link extern ]

Informatii generale: (021) 408.58.00
Informatii Detinatori de instrumente financiare:
(021) 408.58.60 ; (021) 408.58.66 ; (021) 408.58.19
Multumesc frumos pt răspuns ,noapte buna

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat acționar 1996 examen994 examen994 Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996. Ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat la ... (vezi toată discuția)
Certificat de actionar 1996 spiroca iasi nu am primit nici un ... S mariana S mariana Certificat de actionar 1996 spiroca iasi nu am primit nici un divident ce pot face să-mi primesc dividendele (vezi toată discuția)
Certificat de actionar obtinut in 1996, ce pot face cu el? lumyclau lumyclau Buna ziua. As vrea sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema- Certificatul de actionar obtinut in 1996 ce se mai poate face cu el? Eu am un Certificat la ... (vezi toată discuția)