Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Certificat de actionar 1996 spiroca iasi nu am primit ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Certificat de actionar 1996 spiroca iasi nu am primit nici un ...

Certificat de actionar 1996 spiroca iasi nu am primit nici un divident ce pot face să-mi primesc dividendele
Trebuie sa va adresati la Depozitarul central. Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]