Forum Avertizări, Banări Banări IMPORTANT!
Discuție deschisă în Banări

IMPORTANT!

Banarile sunt sanctiuni aplicate de adminii Avocatnet acelor utilizatori care incalca in mod repetat regulile comunitatii.

Acumularea a 3 banari in 3 luni are ca si consecinta banarea permanenta. Cine doreste sa activeze pe forum trebuie sa se supuna regulilor, ele nu sunt create cu scopul de a ingradi activitatea utilizatorilor ci pentru a asigura mentinerea standardului de comunicare al Avocatnet.ro.

Cel mai aspru sunt sanctionate incalcarile punctelor 2.1, 2.2, 2.5 si 2.11 din Regulamentul de postare pe care il puteti citi aici:
www.avocatnet.ro/forum/main/...

Acest sistem de sanctionare se aplica incepand cu data de azi, 3 septembrie 2014.
Multumim pentru intelegere!
Manuela Rășină, administrator