Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Abonament telefonie mobila, modificare optiuni
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Abonament telefonie mobila, modificare optiuni

Mai am contract cu Vodafone 12 luni! Am luat telefon de la ei! Sunt multumit de servici dar mai putin de internetul mobil care merge cam lent! Dar am si putin pentru vremurile astea-2GB! Cum sa fac sa le propun sa imi ofere inca ceva la internet dar fara prelungire abonament!? Multumesc si astept raspunsuri!
Faceți o cerere la serviciul Clienți, si vedeți ce răspuns primiti.
Buna ziua! Multumesc pentru raspuns! Am facut acum cateva luni aprox 3! Si nu au vrut! Mi se pare aiurea,dar atunci cand imi va expira o sa ma sune si o vina cu oferte etc! Acum nu poate imi ofere putin internet in plus! Josnic!
cred ca va poate oferi pe bani, cumparati o extraoptiune.