Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare teren agricol
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare teren agricol

Buna ziua,dupa nouq lege a vanzarii terenurilor care este procedura de vanzare a terenurilor mai ales cele care sant la mai putin 30 km de granita.Multumesc.
Lecturati aici:[ link extern ]