Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Avocati din Barlad impotriva PV politia rutiera
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Avocati din Barlad impotriva PV politia rutiera

Vreau un avocat care sa ma reprezinte in instanta pentru a contesta un PV radar, intocmit la Barlad!#-o
Intervenție moderator

Potrivit pct. 2.6 din regulamentul de postare, în forum nu se stabilesc relații profesionale între cel care întreabă și cel care răspunde. Cererile și ofertele de consultanță (fie ele și pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.

Avocatnet.ro v-a pus la dispoziție Catalogul Consultanților, unde puteți găsi ceea ce căutați. Accesați link-ul de mai jos și discutați cu avocații aleși de dvs. fie prin intermediul mesageriei private, fie utilizând datele de contact de la profilul acestora.
www.avocatnet.ro/content/con...

De asemenea, puteți căuta avocat și folosind Platforma de Servicii Avocatnet.ro.
www.avocatnet.ro/content/bc%...

Succes!

Gabriela Pintea