Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... dator la banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

dator la banca

in 2008 am luat un credit de la abn amro banc .banca nu mai exista si m-au raportat la aps contractul cu banca e pina in 2016 cu cei de la aps nu am semnat nici un act dar ei vor tot mai mult sa platesc creditul a fost de 3700euro iar din scrisoarea primita de la cei de la aps mai am de restituit 2300 cu toate ca am mai platit ratele la ce ma pot astepta din partea aps ma pot da in judecata daca nu am semnat nimic cu ei____
~ Conținut șters la cerere ~