Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene

am concesionat de curand o cladire pe 49ani si vreau sa fac un magazin si un cafebar pot obtine fonduri ne rambursabile pt amenajarea cladiri sau vrun ajutor sa deschid cu mai mulata forta
Activitatea de comert nu se finanteaza prin fonduri europene.
Daca aveti firma infiintata poate fi posibil, daca indepliniti si alte conditii sa beneficiati de programul comert.
Daca nu aveti firma infiintata atunci puteti infiinta un SRL-D si prin programele guvernamentale pentru debutanti sau START puteti obtine fonduri dar in 2015.