Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Documente licitatie pasune
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Documente licitatie pasune

Am concesionat o pasune de la primarie in anul 2010 de 20 ha iar acum cativa sateni au reclamat ca nu s-a efectuat corect licitatia.
care erau in anul 2010 etapele si documentele necesare pentru a parcitipa la licitatie pentru un PFA ?
OUG nr. 54 din 28 iunie 2006 privind regimul contractelor de concesiune de bunuri proprietate publica, era in vigoare la momentul 2010.