Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Licenta PrintCase
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Licenta PrintCase

O licenta PrintCase treb inregistrata pe 205 sau 208?Trebuie neaparat amortizata lunar sau poate fi trecuta pe chelt in luna in care a fost achizitionata?
Multumesc!
Puteti sa o inregistrati in contul 205. O amortizati lunar pe perioada valabilitatii licentei.