Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Facturare chirie si utilitati aferente spatiului ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Facturare chirie si utilitati aferente spatiului inchiriat

Buna ziua. Am un spatiu de birouri inchiriat la diverse firme si in mod implicit exista si consum de apa. energie, gaze etc.
V-as ruga sa-mi spuneti daca trebuie sa facturez chiria si utilitatile pe aceasi factura sau separat si care este baza legala?
Va multumesc.
Pe aceeasi factura puneti chiria si utilitatile.