Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Raportare SUMAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Raportare SUMAL

Buna ziua.
In cazul raportarii SUMAL, un agent economic care are un depozit (comert cu lemne de foc) cand introduce in program avizele emise de el ce completeaza la dispozitiv dreptunghiular ? Cum procedati dumneavoastra ? Inregistrarea nu se poate salva daca nu completezi acest camp.
Multumesc frumos
noiembriesm, utilizator