Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene IMM 2014
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene IMM 2014

poate cineva sa-mi comunice daca mai exista in acest moment vreun program operational pentru dezvoltare IMM-uri pana la finele anului 2014 in mediul rural si anume mai exact pentru "retehnologizare ,modernizare .....
Exista Operaţiunea 1.1.1. – „Sprijin pentru consolidarea şi modernizarea sectorului productiv prin investiţii tangibile şi intangibile” din cadrul Axei prioritare 1 – „Un sistem de producţie inovativ şi ecoeficient”.
Perioada pentru introducerea proiectelor in cadrul apelului POSCCE Operatiunii 1.1.1. este 27-10-2014 ora 09:00 pana la 31-12-2014 ora 23:45!
Documentele si ghidul solicitantului se afla la adresa
[ link extern ] /