avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Reluare concurs administrator patrimoniu școală
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Reluare concurs administrator patrimoniu școală

Aș dori să știu după cât timp se poate relua concursul de ocupare a postului de administrator patrimoniu școală deoarece la selecția dosarelor nu a trecut nici o persoană. Eventual baza legală. Multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Incurcate sunt caile ... invatamantului tomamirela tomamirela scoala care angajeaza contabil cu jumatate de norma declara la ajofm ca are nevoie de administrator financiar de patrimoniu (???) , o tine una si buna ca ... (vezi toată discuția)
Urgent!!! MARIANA TUDOR MARIANA TUDOR In 2006 am terminat faculatea de administratie publica. Am participat la concurs pentru functia de secretar de localitate in data de 23 si 25 martie 2009, ... (vezi toată discuția)
Concurs administrator de patrimoniu byzu_68 byzu_68 va rog sa-mi spuneti care este regulamentul de organizare a concursului pentru ocuparea unui post didactic auxiliar?unde in gasesc, mai exact regulamentul de ... (vezi toată discuția)