Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pontare pe perioada somajului tehnic!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pontare pe perioada somajului tehnic!!

Stie cineva cum se trec efectiv, in foile colective de prezenta, persoanele care au fost in somaj tehnic pe o perioada determinata? La mine la firma, au fost prezenti 8h/zi, numai 7 persoane, iar restul au fost in somaj tehnic pt 01.05-31.05.09. Ma intereseaza cum sa-i trec pe cei din urma in "pontaje"!
Va multumesc!
ST ......... Adica Somaj Tehnic.............
Persoanele care au fost prezente vor fi pontate 8h/zi iar cei care au fost in somaj tehnic, scrieti "somaj tehnic ".
Pentru cei care au fost prezenti exista condica, iar pentru cei care au fost in somaj exista comunicarea plus decizia.
Mult succes.