Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Criterii de evaluare a patrimoniului
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Criterii de evaluare a patrimoniului

Buna ziua!! Am si eu nevoie urgenta de un raspuns la urmatoarea intrebare!!!
"care sunt criteriile de evaluare a patrimoniului??"
Dupa ce criterii se evalueaza??? Va rog sa imi explicati si mie, mai pe intelesul tuturor!!!
Va multumesc foarte mult!!
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri:
[ link extern ]